از کراس فیت چه می دانید؟

کراس فیت یک ورزش مهیج و جذاب است که حرکت های ورزشی آن برای ورزشکاران بسیار مفید است. کراس فیت در سرتا سر دنیا از محبوبیت ویژه ایی برخوردار است و مورد توجه بسیاری از ورزشکاران حرفه ایی قرار دارد. از اوایل سال 2000 میلادی این ورزش طرفداران خودش را بدست آورد. کراس فیت ورزشی است که در تمرینات ارتش هم مورد استفاده قرار می گیرد. پلیس ها وآتشنشان ها نیز این تمرینات را آموزش دیده اند. تمرینات کراس فیت اندامی زیبا را به شما هدیه می دهد. این ورزش سریع عضله سازی می کند و می تواند در سلامتی شما نقش به سزایی را ایفا کند.
کراس فیت نوعی از ورزش های آمادگی جسمانی و مقاومتی محسوب می شود که با استفاده از وزن بدنتان قدرت عضلانی شمارا افزایش می دهد. ممکن است تمرینات کراس فیت بدون وزنه یا وسیله ی اضافی انجام شود، با این حال برخی از ورزشکاران در بعضی حرکات کراس فیت از وزنه استفاده می کنند.


جالب است بدانید که وزنه برداران حرفه ایی می توانند راحت تر از سایر ورزشکاران تمرینات کراس فیت را انجام دهند، چرا که آنها با بلند کردن وزنه های بسیار سنگین قدرت مورد نیاز برای انجام این تمرینات را بدست آورده اند.
کراس فیت شامل حوزه های ورزشی زیر می شود:
حوزه ورزشی قلبی-عروقی و تنفسی
حوزه ورزشی استقامت
حوزه ورزشی شدتی
حوزه ورزشی انعطاف پذیری
حوزه ورزشی قدرتی
حوزه ورزشی سرعتی
حوزه ورزشی هماهنگی
حوزه ورزشی چالاکی
حوزه ورزشی تعادل
حوزه ورزشی دقت و تمرکز

فواید ورزش کراس فیت

کراس فیت کمک می کند تا سریع تر وزن کم کنید، بسیاری از افراد بر این باورند که باید دائم تمرینات ورزشی هوازی داشته باشند تا وزن کم کنند. آنها از ورزش کراس فیت خبر ندارند که می تواند وزنشان را خیلی سریع تر پایین بیاورد. قبل و بعد ازگرفتن برنامه ی ورزشی کراس فیت باید درصد چربی بدن اندازه گرفته شود تا بتوانید بهتر از نتایج باخبر شوید.
بعد از 10 هفته تمرینات کراس فیت می توانید از نتایجی که در بدنتان می بینید لذت ببرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =