راهنمای انتخاب سازه تی آر ایکس

سازه تی آر ایکس

انتخاب لوازم و سازه تی آر ایکس نکته بسیار مهمی است که باید در باشگاه ها مورد توجه قرار گیرد. حتی ممکن است شما بخواهید ورزش TRX را در خانه انجام دهید به همین خاطر باید ابتدا سازه تی آر ایکس را به خوبی بشناسید تا بدانید با توجه به نیازتان کدام یک را انتخاب کنید.

در اینجا می خواهیم 3 نوع از سازه های تی آر ایکس را به شما معرفی کنیم. و به مقایسه این سه نوع سازه بپردازیم. تا در انتخاب هر یک بهترین تصمیم را بگیرید. سازه تی آر ایکس برای افرادی که می خواهند به تنهایی ورزش کنند بسیار مناسب است. ممکن است این ورزش نیز مانند سایر ورزش ها کمی سخت به نظر برسد اما با انتخاب درست سازه تی آر ایکس می توانید به اندام دلخواه خود برسید و یا باشگاه ورزشی خود را به وسائل و تجهیزات درست و با کیفیت مجهز کنید.

  1. سازه تی آر ایکس خانگی
  2. سازه تی آر ایکس حرفه ایی
  3. سازه تی آر ایکس نظامی

این نوع از تجهیزات و لوازم تی آر ایکس مناسب افرادی است که می خواهند در منزل و به صورت فردی ورزش کنند. وزن این سازه 0.6 کیلوگرم است. این سازه طوری طراحی شده است تا حدود 1300 پوند( 580 کیلوگرم) را تحمل کند.

قیمت این نوع سازه تی آر ایکس حدود 199.95 دلار است.

  • سازه TRX حرفه ایی

این نوع سازه برای مربیان و افراد حرفه و ورزشکار بسیار مناسب است. این سازه بسیار مقاوم و با دوام است. این نوع سازه در مقابل پوسیدگی بسیار مقاوم است. همچنین قدرت تحمل وزن تا حدود 600 کیلوگرم را دارد.

قیمت این نوع سازه تی آر ایکس حدود 249.95 دلار است.

  • سازه TRX نظامی

این نوع سازه ورزشی طراحی بسیار خاصی دارد و علاوه بر آن بسیار مقاوم و با دوام نیز هست. همچنین این نوع سازه توانایی تحمل حدود 1000 کیلوگرم نیرو را دارد. قیمت این نوع سازه ورزشی حدود 299.95 دلار است.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 − نه =