برترین تمرینات ورزش تی آر ایکس ( بخش اول)

در این مقاله می خواهیم در مورد برخی از بهترین تمرینات تی آر ایکس صحبت کنیم، برترین مردان عاشق بلند کردن وزنه های سنگین مثل دمبل و هالتر و کارکردن با دستگاه های مختلف باشگاه، هستند. در واقع بیشتر کارهایی که باید در تمرینات ورزشی آنها را رعایت کنید را انجام نمی دهید.

تمرینات تی آر ایکس باعث می شوند که قدرت ماهیچه های شما افزایش پیدا کند و در برخی از ورزش های دیگر نیز مانند اسکات و وزنه برداری مهارت پیدا کنید. در ورزش تی آر ایکس با به چالش کشیدن تعادل و چالاکی و انعطاف بدنتان می توانید وضعیت کلی بدن را بسنجید.

همانطور که در مقاله قبل در مورد دانستنی های اولیه در مورد تمرینات TRX صحبت شد در این مقاله برخی از این تمرینات را به شما آموزش خواهیم داد.

در تی آر ایکس چه قسمت هایی از بدن بیشتر درگیر می شوند؟

در ورزش تی آر ایکس بیشتر حرکت رانها، زانوها و شونه ها تحت تاثیر قرار می گیرد، که با تقویت این عضلات می توانید بهتر وزنه های سنگین را بلند کنید و همچنین با  تی آر ایکس بدن منعطف تری پیدا خواهید کرد.

اگر می خواهید جزو افرادی باشید که سنگین ترین وزنه ها را بلند می کنند، تمرینات و حرکت های قدرتی سخت انجام می دهند و یا به دنبال کاهش وزن هستند، با انجام حرکات تی آر ایکس می توانید به هدفتان برسید.

تمرین اسکات با تی آر ایکس

این تمرین تی آر ایکس را مطابق شکل انجام دهید به مقداری که فکر می کنید لازم است تا تاثیرش را روی بدنتان حس کنید.

اشتباهات رایج در این تمرین

  • انداختن وزن بدن روی انگشتان پا
  • نفس نکشیدن

فواید این نوع تمرین تی آر ایکس

حرکت های مفصل زانو را تقویت می کند، ماهیچه های ران را بهبود می بخشد. همچنین به مرور مشکلات کتف و شانه ها را از بین می برد.

تمرین اسکات شکل عدد 4 انگلیسی

برای هر پا دو ست این تمرین تی ار ایکس را انجام دهید. هر یک از تمرینات را به مدت 30 ثانیه انجام دهید یعنی پایتان را به مدت 30 ثانیه نگه دارید. مطابق شکل تمرین را انجام دهید.

اشتباهات رایج در این تمرین

  • نفس نکشیدن
  • قوز کردن

فواید این نوع تمرین تی آر ایکس

با انجام این تمرین تی آر ایکس قدرت تعادل خود را افزایش می دهید، و حرکات رانها و زانویتان را تقویت می کنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =